Hliníkový profil U, 7x6,5x1,1mm, 2 x 100cm, stříbrný, drážka 4,2mm

Hliníkový profil U, 7x6,5x1,1mm, 2 x 100cm, stříbrný, drážka 4,2mm

340 Kč

360 Kč

Vy máte představu, my máme správné produkty. Stavebnicovým Alu-systémem  snadno vytvoříte mnoho produktů sami. Pro naše dvířk..

  • Označení výrobku: 7x6,5x1,1mm, 2 x 100cm
  • Dostupnost: Nyní vyprodáno
  • Prohlédnuto: 1816

Tagy: Alu-systém, Hobby, Plastové spojky, Hliníkové profily, Desky a výplně, Sítě a pletiva

Alu-hobby

Vy máte představu, my máme správné produkty.

Stavebnicovým Alu-systémem  snadno vytvoříte mnoho produktů sami.

Pro naše dvířka pro automatický otevírač kurníku budete potřebovat i 2 kusy ližiny vyrobené z kvalitního hliníku (pokud nejsou součástí standardní dodávky včetně otvírače a zavírače). Vodící ližina pro dvířka kurníku v délce 100 cm ( 7x6,5x1,1mm, 2 x 100cm, stříbrný, drážka 4,2mm).

Součástí dodávky jsou 2 kusy po jednom metru!

Představujeme naši výrobu vertikálně posuvných dvířka s hliníkovým vedením o šířce 1,4 cm. Materiál dvířek je nejčastěji kvalitní sendvičový hliník 3 mm, který spolehlivě zabrání predátorům vstup do kurníku. Materiál dvířek je svojí strukturou kompozit sestávající ze dvou vrstev hliníkového plechu, mezi které je vtlačována termoplastická vnitřní vrstva. Dvířka tedy i lépe izolují. Tato technologie vytváří mechanickou a chemickou vazbu, která dává dvířkům výjimečnou tuhost a soudržnost.

Dvířka pro kurník jsou odolné vůči vlivům počasí, absolutně bezúdržbové po mnoho let díky vysoce kvalitnímu materiálu, a navíc vypadají skvěle. Při znečištění je jednoduše omyjete vodou.

POZOR! Všechny prodávané komponenty i upravíme dle požadovaných rozměrů, které prosím napište do poznámky u objednávky, hned vás budeme kontaktovat. Cena za každý řez je 10 Kč.

Některé ceny budou stanoveny individuální kalkulací dle požadavku na rozměr a jistě pochopíte, že budeme požadovat platbu předem! Moc nás těší, když pod našima rukama vznikne nový originální kousek.

Obsah balení:

  • 2x vodící lišta 100 cm

Fotogalerie vybavení k chovu slepic a křepelek pro inspiraci*

*Některé vyobrazené doplňky naleznete na našich stránkách v Chovatelských potřebách a výrobě pro chovatele!

Automatické otevírání a zavírání kurníku Chov křepelek Klece a voliéry Klece a výběhy

Vybavení kurníku Vybavení kurníků Krmítka a napáječky Zahradní skleník

Alu-hobby systém montáže a stavby Kinplast tým se zaměřuje nejen na dodávku profilů a komponentů, ale také na dodání konstrukcí ve formě stavebnice, ať už dle Vámi zaslaných náčrtů nebo námi vypracované dokumentace.

Samozřejmostí je také stavba a dodání kompletně smontovaných konstrukcí a rámů pro voliéry, odchovny, líhně, kurníky, kukaně, králíkarny, trusníky, stoly, regály, poličky, nábytek, vestavby do auta, dělící stěny a paravany, reklamní rámy a další konstrukce, které Vás jen napadnou a budete doma, nebo na zahradě potřebovat. Ušetříme Vám čas a potřebné nářadí.

Nechte si poradit s výběrem vhodných komponentů.

Máte zájem o samostatný materiál a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás i námi používané materiály za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze