Ochrana pro zahradní sloupek na vodu thermo 63 x 33 cm, černá, tkanina Oxford

Ochrana pro zahradní sloupek na vodu thermo 63 x 33 cm, černá, tkanina Oxford

795 Kč

845 Kč

Ochranný obal na zahradní sloupek s kohoutkem na vodu, nejkvalitnější ochranné obaly a plachty na stůl, lehátko, sekačku, slunečník a univerzální obaly na vše pro dokonalou ochranu před nepřízní počas..

  • Označení výrobku: 63 x 33 cm
  • Dostupnost: Převážně skladem
  • Prohlédnuto: 380

Tagy: Ochranný obal

Zahradní potřebyOchranný obal na zahradní sloupek s kohoutkem na vodu, nejkvalitnější ochranné obaly a plachty na stůl, lehátko, sekačku, slunečník a univerzální obaly na vše pro dokonalou ochranu před nepřízní počasí. Krytí proti povětrnostním vlivům a chladu.

Konečně ochranné pouzdro, které se snadno nasune a zaslouží si jednou pro vždy své jméno!

Na rozdíl od levných plastových fólií je náš ochranný kryt pro vaše zahradní vybavení vyroben z extrémně odolné polyesterové tkaniny podobné materiálu používanému pro výrobu moderních batohů. V závislosti na zvolené velikosti má zahradní stůl a zahradní židle dostatek prostoru pod ochranným krytem. Výrobek je také možné doporučit jako celoroční kryt.

Hledáte opravdu kvalitní Ochranné obaly, co vydrží? Osvědčené a kvalitní obaly na zahradní nábytek, stoly, lehátka, sekačky a grily pro váš zahradní ráj.

Poultry kit vám poradí, jak vybírat kvalitní ochranné obaly.

Zakrytí a ochranné obaly jsou nutností pro každého zahrádkáře, chataře a zahradu. Chraňte svůj zahradní nábytek, slunečník, sekačku nebo gril. Ochranné obaly, které potřebujete.

Smysluplné detaily

  • Odolný proti chladu – kryt na vodovodní kohoutek je určen pro vnější vodovodní kohoutky, jako je vodovodní kohoutek na zahradě, efektivně chrání vaše vnější kohoutky před nepřízní počasí.
  • Splňuje normu EU 7P pro ochranu životního prostředí – některé kryty obsahují PVC s vysokým podílem škodlivých chemikálií, ale naše PVC obložení odpovídá normě pro ochranu životního prostředí EU 7P. Poskytuje nejen silnější odolnost proti vodě a roztržení, ale je také šetrný k životnímu prostředí
  • Materiál – nepromokavá, prodyšná tkanina Oxford (vně) zprostředkovatelná (střed), vodotěsná polyesterová povrchová úprava (vnitřní vrstva), proti vlhkosti a chladu.
  • Snadná obsluha – kryt na vodovodní kohoutek lze jednoduše instalovat, stačí jej nasunout na vodovodní baterii a zajistit popruhem.
  • Rozměry – tato velikost krytu na vodovodní kohoutek je 63 x 33 cm. Kryt na vodovodní kohoutek se hodí pro většinu běžných venkovních kohoutků.

Materiály, ze kterých jsou vyrobeny

Odolný proti roztržení, voděodolný a odolný vůči UV záření - to je způsob, jak by měl být kryt odolný proti povětrnostním vlivům. Tkaninový potah je vyroben z materiálu Oxford, který přináší přesně tyto vlastnosti. Kromě toho, pečlivé zpracování zajišťuje, že budete výrobek užívat po dlouhou dobu.

Vybrali jsme pro vás osvědčené, odolné a preferované obaly vysoké kvality. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu, kterou ochráníte téměř vše.

Proč nakupovat častěji jinde nekvalitní náhražky, když máme opravdu vysokou odolnost a mnoha lidmi ověřenou kvalitu za přijatelnou cenu. Zákazníci oceňují kvalitu a řešení praktických detailů.

*Ilustrační fotografie, některé části se mohou vzhledem k vývoji produktu mírně lišit v provedení ve standardní dodávce!

Ochranný kryt  Ochranný kryt  Ochranný kryt

Ochranný obal  Ochranný obal  Ochranný obal

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Nejhledanější