Platební možnosti

Vážení zákazníci zde si můžete jednotlivé způsoby plateb v klidu porovnat a ještě před započetím objednávky se svobodně rozhodnout, které z nich dáte přednost.​

Dovolujeme si Vás tímto i požádat o udělení souhlasu se zasíláním daňových dokladů elektronickou cestou. Snažíme se šetřit naše lesy a tím pádem používat co nejméně papíru, proto převážně fakturu k Vašemu zboží nenaleznete v balíku, ale v elektronické podobě ji můžete obdržet. Doklad bude odeslán v samostatném e-mailu na Vámi uvedenou e-mailovou adresu v objednávce. Faktura slouží současně jako záruční list, převážně nám však stačí zaslat číslo objednávky a vše sami dohledáme. V případě, že Vaše technické a programové vybavení Vám neumožňuje si tento doklad vytisknout a požadujete zaslat fakturu v tiskové podobě poštou, napište nám tento požadavek. Pokud si odpovědí na tento e-mail nevyžádáte i doklad v tištěné podobě nebude standardně v zásilce přiložen. Zároveň Vám již nebudeme v dodávce zasílat doklady v tištěné podobě. Nedodání tištěné podoby dokladu nemá z Vaší strany žádný vliv na případné reklamace apod. Děkujeme, že chráníte naše lesy. Pokud jste registrovaný zákazník, doklad naleznete i ve své administraci uživatelského účtu.

Přejeme Vám mnoho radosti a užitku se zakoupeným zbožím.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu na gampre.cz!

Platba při převzetí zboží / dobírka

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.

 • HOTOVĚ – DOBÍRKOU

  Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.
 • PLATEBNÍ KARTOU VISA/MASTERCARD

  Pouze při osobním vyzvednutí zboží u přepravce, pokud tuto službu nabízí, převážně řidiče PPL (malé zásilky),.

Okamžitý převod peněz z bankovního účtu u FioBank

Cenu zboží a případně náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy je kupující oprávněn uhradit prodávajícímu níže uvedenými způsoby:

 • - v hotovosti na dobírku, platební kartou (pokud dopravce tuto možnost poskytuje) v místě určeném kupujícím v objednávce zboží
 • - bezhotovostně převodem předem na účet prodávajícího č. 1011745635/6100 vedený u Raiffeisenbank banky.

Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu příkazu z vaší banky. Nejrychlejší online platbu dohledáme u naší EquaBank (pokud jste také vlastníkem účtu u EquaBank). Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Instrukce pro platební převod obdržíte po dokončení objednávky v potvrzovacím emailu.

Částku za zboží můžete poukázat na náš bankovní účet pod variabilním symbolem, shodným s číslem objednávky. Zboží není připravovováno a expedováno do chvíle, dokud není celková částka připsaná na našem bankovním účtě.

Platbu v Kč prosím proveďte na účet číslo: 1011745635/6100
jako VS uveďte: číslo objednávky

Jak nejrychleji zaplatit převodem?

 1. Zvolte si v kroku dokončování objednávky způsoby platby "Bankovní převod".
 2. Po dokončení objednávky obdržíte informačníe-mail s informacemi k bankovímu převodu.
 3. Jako Variabilní symbol zadejte číslo objednávky.
 4. Pro urychlení odeslání objednaného zboží nám můžete zaslat Potvrzení o převodu na náš e-mail.
 5. Došlou platbu překontrulujeme na našem účtě a zboží je možné odeslat.

Je dobré vědět

 • V pracovní dny bude vaše platba připsána do 24 hodin. V ostatní dny budou peníze na náš účet připsány následující pracovní den.
 • K využití plateby bankou je potřeba mít aktivní internetové bankovnictví.

Platba předem – převodem na účet

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme rekapitulaci objednávky a zaslané údaje použijete pro vaši platbu. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte potvrzení o přijetí platby.

Při platbě převodem předem:

 • zvolte si v kroku dokončování objednávky způsoby platby "Bankovní převod"
 • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
 • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou
 • při osobním odběru zboží, je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas)