Zahradní solární lampa s detektorem pohybu, 2 kusy, 2 režimy, 2 W,1500 mAh

Zahradní solární lampa s detektorem pohybu, 2 kusy, 2 režimy, 2 W,1500 mAh

1 250 Kč

1 450 Kč

Solární světlo pro venkovní zahradní použití, lampa s detektorem pohybu, 2 režimy (intenzity osvětlení), voděodolné svítidlo s ochranou IP65. So..

 • Označení výrobku: 10.6 x 10.6 x 61.85 cm; 1.13 Kg
 • Dostupnost: Průměrně 2-5 dnů
 • Prohlédnuto: 1061

Tagy: Zahradní osvětlení, solární světla

Zahradní nerezový grilSolární světlo pro venkovní zahradní použití, lampa s detektorem pohybu, 2 režimy (intenzity osvětlení), voděodolné svítidlo s ochranou IP65. Solární světla mají 2 stupně jasu, 1500mAh baterie, spínač zapnuto/vypnuto pro dům, stromečky, trávník, keře...

2x super jasné (6000 kelvin) zahradní světlo a vysoce účinný solární panel.

Navrženo s vysoce výkonnými LED perlami a čipy pro řízení energie, solární světlo nabízí vynikající osvětlení, které je mnohem jasnější než jiné podobné zahradní světla. Solární panel absorbuje a mění sluneční paprsky v elektřině a ukládá se do baterie 1500 mAh.

Vybíráme jen ta nejlepší a osvědčená světla za skvělou cenu!

Toto venkovní solární zahradní světlo je schopné svítit 100 – 120 hodin a nabíjení je i za deštivých dní (když nesvítí slunce). Perfektní pro použití okolo domu, terasy, dvorku, na vjezdu, na cestu atd.

2 nastavitelné režimy a ovládání:

① Infračervený detekční režim: pokud není detekován pohyb svítí slabě, a rozsvítí se intenzivně, když je detekován pohyb;

② Infračervený záznam a stmívací režim: pokud není detekován pohyb; rozsvítí se, když je detekován pohyb;

Zahradní svítidla jsou vybaveny polysolárním panelem, optickým reflektorem a trapézovým rozdělením světla, účinnost přeměny světla může zvýšit o 20 %. Používá kvalitní SMD světelný zdroj pro vysokou svítivost a dlouhou životnost.

Je to nejen osvětlení, ale také lepší volba pro zahradní dekoraci.

Solární lampy pro venkovní použití používají světelné režimy + rozpoznání PIR a automatické inteligentní ovládání.

 • Při setmění se světla automaticky zapnou v režimu standardního světla.
 • Pokud je v rozmezí 3 – 5 m rozpoznán pohyb, automaticky se přepne do režimu intenzivního světla. Pokud lidé po 22 sekundách přejdou automaticky se změní v režimu Low-Light .

Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu z vysoce kvalitního ABS plastu, chrání obvodový obvod a baterie zcela a prodlužuje životnost. Umožňuje významné technologické prolomení při utěsnění, mají jedinečný vodotěsný IP65 design a odolá všem povětrnostním podmínkám.

Je mnohem odolnější než jiné méně vodotěsné zahradní osvětlení!

Solární světla mají zabudované dobíjecí baterie 1500 mAh lithium baterie, solární kolektory absorbují sluneční energii, aby se přes den automaticky nabila noční osvětlení. Pokud je po 6 – 8 hodinách plně nabité slunečním světlem může pracovat v noci 10 – 12 hodin (jasné světlo) a 100 – 120 hodin (slabé světlo).

Rozdíl od konkurence: Velký panel, 2 stupně jasu, krytí IP65, trojdílný stojan.

Specifikace v kostce:

 • Materiál: Vysoce pevný ABS plast, super světlé LED, velký solární panel,  2,0 W.
 • Solární modul: 6 V 0,7 W , 1500 mAh lithiová baterie, doba nabíjení: 6 – 8 hodin.
 • Maximální skutečný jas: 6000 kelvin, barva světla: Odstín denního světla.
 • Provozní doba: 10 – 12 hodin (jasné světlo) a 100 – 120 hodin (slabé světlo)
 • 2 inteligentní pracovní režimy: Doba zpracování: 10 – 12 hodin (jasné světlo); 100 – 120 hodin (slabé světlo). Pokud je večer rozpoznán pohyb, automaticky se zapne extra svícení, po 22 sekundách automaticky se přepne do režimu slabého světla.
 • Detekční úhel: 120 ° stupňové osvětlení.
 • Stiskněte spínač pro zapnutí režimu dle obrázku.

Snadná instalace a široká aplikace: Solární lampy mají bezdrátový design. Trojdílný design spojovací trubky umožňuje flexibilní výběr výšky instalace. Podle potřeby si můžete vybrat dvoudílné nebo trojdílné spojovací trubky. Perfektní pro venkovní použití, pro osvětlení vaší zahrady, krajiny, příjezdové cesty, terasy, dvůr, příjezdové cesty.

Zahradní potřeby  Zahradní potřeby  Zahradní potřeby

Zahradní potřeby  Zahradní potřeby  Zahradní potřeby

Máte zájem o tento produkt a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze