Výprodej & rozbaleno

Nepřehlédněte mimořádné slevy! Z mnoha zlevněných produktů si vybere každý, máme některé zboží od “Rozbaleno” až po zboží “Použité” nebo jen potřebujeme vyčistit sklad od kurníků přes vytápění a osvětlení až po napáječky a jejich doplňky. Dobrý hospodář ví, že posezónní výprodej využijete v příštím roce.

Nepřemýšlej dlouho a využij tento jedinečný výprodej, který zahrnuje všechny kategorie zboží.

Nebojte se, kupující spotřebitel i kupující podnikatel mají vždy nárok na 2 letou záruční dobu na nákup nového výprodejového zboží na gampre.cz, pokud není uvedeno u konkrétního produktu jinak.

Záruční a obchodní podmínky pro "Výprodej = Zlevněné zboží"

Kupující-spotřebitel a kupující-podnikatel je oprávněn uplatnit právo z vady, u „Zlevněného zboží“ zboží dle pravidel níže.

  • Na produkt v kategorii VÝPRODEJ bez dalšího popisu je poskytována záruka v délce 24 měsíců. Výrobek je nový, nepoužitý, byl maximálně pouze rozbalený a prostě jsme se rozhodli vyčistit sklad, např. z důvodu ukončení prodeje nebo velkých zásob. Obsah balení je kompletní a zboží je v bezchybné kvalitě.
  • Na produkt v kategorii VÝPRODEJ - Popsáno jako ROZBALENO je poskytována záruka v délce 24 měsíců. Výrobek byl pouze rozbalený a může mít poškozený nebo náhradní obal, např. z důvodu nafocení zboží do našeho katalogu. Obsah balení je kompletní a zboží je v bezchybné kvalitě.
  • Na výrobek v kategorii VÝPRODEJ  - popsáno jako ZÁNOVNÍ je poskytována záruka v délce 21 měsíců. Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení nemusí být kompletní, ale vždy obsahuje příslušenství nutné k neomezujícímu provozu výrobku.
  • Na výrobek v kategorii VÝPRODEJ  - popsáno jako POUŽITÉ je poskytována záruka v délce 12 měsíců. Použité zboží může nést známky předchozího používání. Po jeho vrácení prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, všechno potřebné příslušenství k provozu výrobku, je ale vždy součástí balení.

V této kategorii nejsou žádné výrobky.