Co říkají naši zákazníci

image
Vše úplně skvělé. Rychlost vyřízení objednávky a dodání bylo super. Poultry Kit je můj absolutně nejoblíbenější obchod pro nákup pro moje křepelky, ve kterém jsem kdy byla. Dobrá nabídka a vybraný sortiment.

--Vendula M.--

image
Ochotný a vstřícný přístup. Nesmím zapomenout zmínit výbornou komunikaci a pomoc při výběru. Zařízení super, ceny vyšší, ale za kvalitní produkt se vyplatí. Jsem ráda že jsem na tento e-shop narazila. Všem budu jen doporučovat. Díky moc!!!

--Anežka Marešová--

image
Vím, že spousta lidí nedá na recenze a nemá v ně velkou důvěru, ale já jakožto nezaujatý a především velmi spokojený zákazník chci napsat tu nejlepší recenzi na tento obchod. Kvalitní produkty a mnoho dobrých rad zadara.:))

--Radek Kováč--

image
Veliká spokojenost - rychlé dodání - vše bez problémů- máme už nainstalováno a funguje na jedničku. Nechal jsem si udělat dvířka na míru. Dvířka i krásně vypadají. Doporučuji nechat si poradit.

--Josef Maštálek--

image
Vše perfektní !! Mám už tři kurníky a nyní se zařídím na křepelky!! Vynikající podpora a poradenství. Neměla jsem žádný problém !! Považuji za svou povinnost Vám poděkovat za profesionální a příjemný přístup. Byla jsem příjemně překvapena ochotou.

--Renata z Prahy--

image
Jedna z mála firem která hned věděla co potřebuje začátečník jako jsem já, byl jsem mile překvapen. Dostal jsem doporučení a udělal dobře. Objednávka byla rychle doručena.

--David z Přerova--

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (stran 1)