Kohout pro regulaci na hadičku 4/6 mm

Kohout pro regulaci na hadičku 4/6 mm

75 Kč

95 Kč

Kohout pro regulaci rozvodů distribuční trubky 4/6 mm slouží jako kohoutek potrubí pro zavlažování i napáječky. Je odolný proti UV záření, čímž garantuje dlouhodobé používání. V případě silnějších had..

  • Označení výrobku: 4/6 mm
  • Dostupnost: Převážně skladem
  • Prohlédnuto: 2052

Tagy: Zavlažování, Spojky, Vodní program

ZavlažováníKohout pro regulaci rozvodů distribuční trubky 4/6 mm slouží jako kohoutek potrubí pro zavlažování i napáječky. Je odolný proti UV záření, čímž garantuje dlouhodobé používání. V případě silnějších hadiček nebo naopak volnějších doporučujeme požít teflonovou pásku.

Obsah dodávky: 1x uzavírací kohout

Je to jednoduchý a osvědčený systém, který umožňuje zapínání vody do jednotlivých pítek.

Kohoutek je plastový, čímž garantuje dlouhodobé používání. Vnitřní průměr je 4 mm a vnější cca 6 mm (po mírném nahřátí hadičky 9mm spolehlivě převlečete až po nejširší část a voda nemá šanci ukapávat).

 

Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze