Zahradní solární světlo s detektorem pohybu, 2 kusy, 90 LED, 4 režimy, USB, 800 lm, 2600 mAh

Zahradní solární světlo s detektorem pohybu, 2 kusy, 90 LED, 4 režimy, USB, 800 lm, 2600 mAh

2 450 Kč

2 980 Kč

Solární světlo pro venkovní zahradní použití, 90 LED, solární lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné svítidlo, 4 ..

  • Označení výrobku: 19.5 x 9.3 x 16 cm; 488 gramy
  • Dostupnost: Průměrně 2-5 dnů
  • Prohlédnuto: 722

Tagy: Zahradní osvětlení, solární světla

Zahradní osvětleníSolární světlo pro venkovní zahradní použití, 90 LED, solární lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné svítidlo, 4 režimy, voděodolné svítidlo má vyměnitelná baterie.

2x super jasné (6000 kelvin) zahradní světlo, 800 lm a vysoce účinný solární panel s baterií.

Navrženo s vysoce výkonnými 90 LED perlami a čipy pro řízení energie, solární světlo nabízí vynikající osvětlení, které je mnohem jasnější než jiné podobné žárovky. Solární panel absorbuje a mění sluneční paprsky v elektřině a ukládá se do baterie 2600 mAh.

Vybíráme jen ta nejlepší a osvědčená světla za skvělou cenu!

Toto venkovní solární nástěnné světlo je schopné svítit 4 – 5 nocí za deštivých dní (když nesvítí slunce). Perfektní pro použití na domovních dveřích, dvorku, na vjezdu, na cestu atd.

3 nastavitelné režimy a ovládání:

① Infračervený detekční režim: zůstává vypnutý, pokud není detekován pohyb, a rozsvítí se, když je detekován pohyb;

② Infračervený záznam a stmívací režim: stále vypnutý, pokud není detekován pohyb; rozsvítí se, když je detekován pohyb;

③ Stmívací režim: udržuje po celou noc, infračervený senzor je zapnutý v tomto režimu.

Možnost USB nabíjení a použít jako nouzové světlo při výpadku energie!

Specifikace v kostce:

Materiál: Počet LED diod: 90 kusů super světlých LED solárních panelů: 2,5 W, solární panel polykřemíku: 3,7 V, 2600 mAh lithiová baterie 18650 (vyměnitelná). Maximální skutečný jas: 800 lumenů, doba nabíjení: 4 – 5 hodin (1,5 hodiny pro USB nabíjení). Provozní doba: 4 – 5 nocí pracovní režimy: Režim senzoru / senzorový a stmívací režim/režim stmívání: 10 – 15. Detekční úhel: 120 stupňové nouzové osvětlení: Stiskněte síťový spínač (zelený) po dobu 5 sekund pro zapnutí a vypnutí (déle než 5 hodin).

Toto LED nástěnné svítidlo může být kompatibilní se solárními a USB nabíječkami. Hodí se perfektně pro zahradní osvětlení na terase a lze ji v případě potřeby použít jako nouzové osvětlení.

Snadná instalace a široká aplikace: Obsahuje šrouby a další příslušenství, solární nástěnné svítidlo potřebujete pouze pověsit na stěnu. Díky přenosným metodám montáže a demontáže jsou nástěnné lampy JESLED široce rozšířeny.

Vyměnitelná baterie!

  • rozměry: 19.5 x 9.3 x 16 cm; 488 gramy
  • barva světla: 6000k (cool White)
  • výkon: 4.2 watty
  • Lithium ion baterie je součástí dodávky
  • světelný tok: od 520 lm
  • počet LED: 90

Zahradní potřeby  Zahradní potřeby  Zahradní potřeby

Zahradní potřeby  Zahradní potřeby  Zahradní potřeby

Máte zájem o tento produkt a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze