Zahradní solární světlo s detektorem pohybu, 106 LED, 3 režimy, 2200 mAh

Zahradní solární světlo s detektorem pohybu, 106 LED, 3 režimy, 2200 mAh

990 Kč

1 150 Kč

Solární světlo pro venkovní zahradní použití, 106 LED, solární lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné svítidlo, v..

 • Označení výrobku: 13 x 11 x 7 cm; 295 gramy
 • Dostupnost: Průměrně 2-5 dnů
 • Prohlédnuto: 1604

Tagy: Zahradní osvětlení, solární světla

Zahradní osvětleníSolární světlo pro venkovní zahradní použití, 106 LED, solární lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné svítidlo, voděodolné svítidlo (IP65).

Super jasné zahradní světlo na 8 -12 hodin a vysoce účinný solární panel s baterií.

Split solární panel: Ve srovnání s běžnými solárními lampami oddělujeme solární panel a hlavní těleso světla, můžete sluneční kolektor nainstalovat na slunečném místě pomocí vodotěsného kabelu s délkou 5 m až 16,5 m, abyste přes den ukládali mnohem více proudu a v noci produkovali jasnější světlo.

Vysoce kvalitní osvětlení: S 106 solárními led rozpoznání a úhel osvětlení 120 °, zakryje mnohem více prostoru osvětlení, nabízí super jasnou sílu osvětlení pro širokou oblast. To vytváří světlé a bezpečné prostředí pro cestovatele, i v noci.

Vybíráme jen ta nejlepší a osvědčená světla za skvělou cenu!

Provoz je nezávislý na elektrické síti. Vestavěný výkonný Lithium-Ferrum akumulátor je díky nezávislému inteligentnímu řídícímu mikroprocesoru a monokrystalickému solárnímu skleněnému panelu stále dobíjen, dokonce i při oblačném počasí.

Barva světlaSvětlo září světlem s teplotou 4000 K, které má odstín mezi teplým a studeným světlem. Takovou barvu považujeme za přirozenou v přirovnání k dennímu světlu.

Senzor pohybu a světelný senzor: Snímací systém je kombinací světelného senzoru a senzoru pohybu. Aktualizovaný senzor pohybu rozpozná osoby ve vzdálenosti 3 – 5 m. Pokud je detekován pohyb, solární lampa se automaticky zapne; není detekován pohyb, automaticky se vypne. Jednoduše připojte kabel mezi solárním panelem a světlem a můžete vše používat bez dodatečného nastavení.

Krytí IP65: Sluneční lampa je vyrobena z kvalitního ABS a je odolná proti teplu. S profesionálním stupněm ochrany IP65 může být vnitřek solární lampy vodotěsný a prachotěsný a přitom zachován velmi jasný jas, i když je dlouho vystaven venku.

Snadná instalace: můžete jednoduše namontovat solární světlo na stěnu pomocí přiložených šroubů, bez kabelů. ideální montážní výška činí 1,8 až 2,5 m.

Režim senzoru

Pokud je v noci rozpoznán pohyb, aktivuje světelné těleso automaticky světelný zdroj a pokaždé svítí po dobu 30 sekund.

Kabel 3 m

Solární nástěnné svítidlo s 5 metrů dlouhým kabelem, lze nabíjecí desku jednoduše připevnit dostatečným denním světlem, jako je střecha, zlepšit účinnost nabíjení.

Uživatelsky příjemný design

Děláme solární panel a osvětlení a solární tlumicí panel může ukládat více proudu na sluneční světlo a v noci poskytnout delší a jasnější světlo. Tak můžete tělo lampy instalovat pod výhonkem nebo pod plot.

Nežádoucí hosty držte mimo dosah

Ať už uvnitř nebo venku, světla lze automaticky zapnout. Díky kombinaci světelných senzorů a pohybu je váš dům perfektně chráněn před škodlivými hosty.

Solární panel instalujte na přímé sluneční světlo

Neinstalujte žádné solární kolektory ve stínu stromu nebo budov. Doba osvětlení závisí na délce slunečního záření. Při zataženém deštivém nebo sněhovém počasí nejsou sluneční paprsky dobré, výkon baterie může být nedostatečný a jas se může snížit, což je normální. Dokud je počasí jasné, stav baterie a jas světel bude opět normální.

Snadná instalace a široká aplikace: Obsahuje šrouby a další příslušenství, solární nástěnné svítidlo potřebujete pouze pověsit na stěnu. Díky přenosným metodám montáže a demontáže jsou nástěnné lampy široce rozšířeny.

Parametry zahradního světla:

 • Výkon: 1,2 W
 • Barevná teplota: 4000 K
 • Světlo: 8 až 12 hodin
 • Baterie: 2200 mAh (je součástí)
 • Délka kabelu: 3 m
 • Počet LED: 106
 • Krytí: IP65
 • Osvětlená plocha: 12 × 8 m

Zahradní potřeby  Zahradní potřeby  Zahradní potřeby

Zahradní potřeby  Zahradní potřeby  Zahradní potřeby

Máte zájem o tento produkt a potřebujete poradit? Chcete zjistit, které druhy jsou konkrétně skladem a v jakém množství? Další informace získáte na telefonu +420 608 847 950 nebo nám můžete také zaslat dotaz emailem na info@kinplast.cz.


Akce, slevyProč nakupovat u nás?

Vybrali jsme pro vás zahrádkáři doporučené a preferované vychytávky za příznivé ceny. Prodáváme to, co sami rádi použijeme. Nemáme vše, ale vybranou kvalitu.*

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze