Zahradní solární světlo s detektorem pohybu, 106 LED, 4 režimy, 3000 mAh, 6500 K

Zahradní solární světlo s detektorem pohybu, 106 LED, 4 režimy, 3000 mAh, 6500 K

1 245 Kč

1 395 Kč

Solární světlo pro venkovní zahradní použití, 106 LED, solární lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné svítidlo, v..

  • Označení výrobku: 20 x 8.5 x 11.5 cm; 765 gramy
  • Dostupnost: Průměrně 2-5 dnů
  • Prohlédnuto: 259

Tagy: Zahradní osvětlení, solární světla

Solární světlo pro venkovní zahradní použití, 106 LED, solární lampa s detektorem pohybu, bezpečnostní nástěnné svítidlo, voděodolné svítidlo (IP65).

Zahradní osvětleníSuper jasné zahradní světlo a vysoce účinný solární panel s velkou kapacitou baterie.

Split solární panel: Ve srovnání s běžnými solárními lampami oddělujeme solární panel a hlavní těleso světla, můžete sluneční kolektor nainstalovat na slunečném místě pomocí vodotěsného kabelu s délkou 5 m, abyste přes den ukládali mnohem více proudu a v noci produkovali jasnější světlo.

Vysoce kvalitní osvětlení: Se 106 solárními led rozpoznání a s úhlem detekce 120° a úhlem osvětlení 180°, pokryje mnohem více prostoru osvětlení, nabízí super jasnou sílu osvětlení pro širokou oblast. To vytváří světlé a bezpečné prostředí pro cestovatele, i v noci.

Vybíráme jen ta nejlepší a osvědčená světla za skvělou cenu!

Provoz je nezávislý na elektrické síti. Vestavěný výkonný Lithium-Ferrum akumulátor je díky nezávislému inteligentnímu řídícímu mikroprocesoru a monokrystalickému solárnímu skleněnému panelu stále dobíjen, dokonce i při oblačném počasí.

Barva světlaSvětlo září světlem s teplotou 6500 K, které má odstín mezi teplým a studeným světlem. Takovou barvu považujeme za přirozenou v přirovnání k dennímu světlu.

Senzor pohybu a světelný senzor: Snímací systém je kombinací světelného senzoru a senzoru pohybu. Aktualizovaný senzor pohybu rozpozná osoby ve vzdálenosti 3 – 5 m. Pokud je detekován pohyb, solární lampa se automaticky zapne; není detekován pohyb, automaticky se vypne. Jednoduše připojte kabel mezi solárním panelem a světlem a můžete vše používat bez dodatečného nastavení.

Krytí IP65: Sluneční lampa je vyrobena z kvalitního ABS a je odolná proti teplu. S profesionálním stupněm ochrany IP65 může být vnitřek solární lampy vodotěsný a prachotěsný a přitom zachován velmi jasný jas, i když je dlouho vystaven venku.

Snadná instalace: můžete jednoduše namontovat solární světlo na stěnu pomocí přiložených šroubů, bez kabelů. ideální montážní výška činí 1,8 až 2,5 m.

4 režimy osvětlení

Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu mají 4 režimy na výběr: ①Světelný senzor: Solární lampa se automaticky nabíjí přes den a svítí automaticky v noci; ②Stmívatelné světlo + režim senzoru: Pokud je detekován pohyb, dojde k silnému světlu; Úsporný režim senzoru: Rozsvítí se, když rozpozná pohyb; ④SOS: světlo bliká v noci.

Kabel 5 m

Solární nástěnné svítidlo s 5 metrů dlouhým kabelem, lze nabíjecí desku jednoduše připevnit dostatečným denním světlem, jako je střecha, zlepšit účinnost nabíjení.

Uživatelsky příjemný design

Děláme solární panel a osvětlení a solární tlumicí panel může ukládat více proudu na sluneční světlo a v noci poskytnout delší a jasnější světlo. Tak můžete tělo lampy instalovat pod výhonkem nebo pod plot.

Nežádoucí hosty držte mimo dosah

Ať už uvnitř nebo venku, světla lze automaticky zapnout. Díky kombinaci světelných senzorů a pohybu je váš dům perfektně chráněn před škodlivými hosty.

Solární panel instalujte na přímé sluneční světlo

Neinstalujte žádné solární kolektory ve stínu stromu nebo budov. Doba osvětlení závisí na délce slunečního záření. Při zataženém deštivém nebo sněhovém počasí nejsou sluneční paprsky dobré, výkon baterie může být nedostatečný a jas se může snížit, což je normální. Dokud je počasí jasné, stav baterie a jas světel bude opět normální.

Snadná instalace a široká aplikace: Obsahuje šrouby a další příslušenství, solární nástěnné svítidlo potřebujete pouze pověsit na stěnu. Díky přenosným metodám montáže a demontáže jsou nástěnné lampy široce rozšířeny.

Parametry zahradního světla:

  • Výkon: 1,2 W
  • Barevná teplota: 6500 K
  • Světlo: 8 až 12 hodin
  • Baterie: 3000 mAh (je součástí)
  • Délka kabelu: 5 m
  • Počet LED: 106
  • Krytí: IP65

Zahradní potřebyZahradní potřebyZahradní potřeby

Zahradní potřebyZahradní potřebyZahradní potřeby

Děkujeme, že jste se rozhodli pro produkty na info@kinplast.cz
♥ Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, prosím kontaktujte nás na info@kinplast.cz
♥ Vynasnažíme Váš problém co nejrychleji vyřešit.
* Upozornění: Před objednávkou produktu, prosím podívejte se na informace co je součástí dodávky. Pozorně si prosím vše přečtěte, některé vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Naším cílem je, aby našim zákazníkům výrobek kvalitně posloužil.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Nejhledanější