Automatické otevírání a zavírání kurníku Cube Sensor s časovačem

Automatické otevírání a zavírání kurníku Cube Sensor s časovačem

3 790 Kč

4 250 Kč

Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan cube. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného světelného senzoru a elektronické..

 • Označení výrobku: 10 x 13,5 x 5,2 cm
 • Dostupnost: Průměrně 2-5 dnů
 • Prohlédnuto: 5664

Tagy: Chov drůbeže, Kurníky, Automatické dvířka

System automatický pro otevírání a zavírání kurníku Automatický systém pro otevírání a zavírání kurníku Titan cube. Automatický systém, který umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí zabudovaného světelného senzoru a elektronického programátoruNapájí na standardní baterií 4 x AA (vydrží dle kvality až rok).

Automatizace otevírání dvířek kurníků – Titan Cube Sensor je automatický systém otevírání dvířek kurníku s připojením na vnější stranu dvířek.

Zbrusu nový tvar, stejně silný náš automatický otvírák dveří kuřat vám šetří čas a dává vám svobodu. Nemusíte se již oblékat, abyste se ráno dostali z postele nebo zkracovali své večery, abyste je uzavřeli. To můžete ponechat otvíráku dveří. My chápeme odpovědnost za udržování kuřat bezpečně a šťastně, a také víme, že otevření a zavírání drůbežových dveří může být někdy nepraktické, nepřijatelné v chladu nebo mokru a může být problematické.

Chápeme odpovědnost za to, aby naše drůběž byla bezpečná před predátory a šťastná, ale víme také, že otevření a zavření dvířek kurníku může být během různých hodin nepraktické a otravné, když je deštivo nebo mrazivé dny. Automatická dvířka zajistí každodenní péči o otevírání a uzavírání kurníků.

Návod na použití a instalaci neleznete ZDE.

Tento model automaticky otevře dveře kuřecího domu, když je světlo, a zavírá jej, když je tma. Máte také možnost upravit citlivost snímače světla na hlavní desce obvodu uvnitř otvírače dveří. Automat Titan je odolný vůči vlivům počasí, elektronika je zabudována uvnitř a je chráněna díky kvalitnímu materiálu.

Potřebujete kvalitní dvířka pro kurník odolné vůči vlivům počasí, absolutně bezúdržbové po mnoho let díky vysoce kvalitnímu materiálu? Potřebujete velikost na zakázku? Podívejte se zde.

POZOR! DVÍŘKA NEJSOU SOUČÁSTÍ DODÁVKY.

System automatický pro otevírání a zavírání kurníku Představujeme naše vertikálně posuvná dvířka 25 x 33 cm. Materiál dvířek je kvalitní akrylát (umělé sklo) 3,0 mm, který spolehlivě zabrání predátorům vstup do kurníku, a přitom pustí do kurníku i dostatek světla.

Dvířka pro kurník jsou odolné vůči vlivům počasí, absolutně bezúdržbové po mnoho let díky vysoce kvalitnímu materiálu, a navíc vypadají skvěle. Při znečištění je jednoduše omyjete vodou. V případě potřeby instalovat šňůrku do vodících kladek, dle níže uvedených možností instalace (kladky nejsou standardní součástí), tak se na jejich nabídku podívejte třeba ZDE.

Dvířka pro kurník jsou odolné vůči vlivům počasí, absolutně bezúdržbové po mnoho let díky vysoce kvalitnímu materiálu, a navíc vypadají skvěle. Při znečištění je jednoduše omyjete vodou. V naší nabídce naleznete i zateplenou variantu kde je použit sendvičový hliník 3 mm.

Obsah balení a vlastnosti:

 • Dvířka nejsou součástí!
 • Automatické otevírání a zavírání dvířek kurníku pomocí světelného senzoru a elektronického programátoru.
 • Napájení: 4 x AA baterie - nejsou součástí balení.
 • Udržujte své slepice bezpečně, ať jste kdekoli, bez ohledu na to, co děláte.
 • Systém je jednoduchý a úsporný – dlouhá životnost baterií.
 • Odolné proti povětrnostním vlivům - vhodné pro použití po celý rok.
 • Snadno otevřete prostor pro baterie.
 • Jednoduchá instalace.
 • Ideální pro všechny naše hliníková a plastová dvířka.
 • Zvedání dveří o hmotnosti min. 350 g a max.750 kg.

Fotogalerie dalšího vybavení k chovu slepic pro inspiraci*

Automatické dvířka kurníku Automatické dvířka kurníku Automatické dvířka kurníku

Dvířka kurníku Dvířka posuvná Hliníková dvířka

Automatický otvírač Kladky Šňůrka

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Nejhledanější