Napáječka automatická před klec, pro křepelky, pravá, žlutá, včetně Y kusu

Napáječka automatická před klec, pro křepelky, pravá, žlutá, včetně Y kusu

85 Kč

95 Kč

Automatická napáječka pro křepelky, závěsná a zátěžová. Zátěžová napáječka je vhodná pro chov křepelek. Tyto napáječky pro klecový chov křepelek lze umístit do klece nebo před klec. Vhodnější je um..

  • Označení výrobku: 11,4 x 4,0 x 3,7 cm
  • Dostupnost: Převážně skladem
  • Prohlédnuto: 2635

Tagy: Chovatelské potřeby, Krmítka a napáječky

Krmítka pro křepelky a slepiceAutomatická napáječka pro křepelky, závěsná a zátěžová. Zátěžová napáječka je vhodná pro chov křepelek. Tyto napáječky pro klecový chov křepelek lze umístit do klece nebo před klec.

Vhodnější je umístění před klec – křepelky pijí přes otvory vystřižené v přední části klece.  Je-li v napáječce málo vody, napáječka se díky pružině zvedne a začne do ní samospádem téct voda z kanystru. Po naplnění napáječka vahou vody klesne a opět uzavře přívod. Tímto mechanizmem zabrání napáječka průtoku vody.

Přes tyto výborné užitné vlastnosti je napáječka velmi jednoduchá na obsluhu a údržbu.

Napáječky lze propojovat hadičkou s vnitřním průměrem 9 - 10 mm. Vyobrazený plastový kus je součástí standardní dodávky a slouží k uchycení na klec.

Poskytněte vašim křepelkám i sobě komfort při krmení a usnadněte si četnost doplňování.

Nabízíme kvalitní a odzkoušená krmítka pro drůbež, žlabové, krmítka tubusová, nášlapná, závěsné zásobníky, misky a boxy pro drůbež...

Při výběru zvažte, jaký typ krmiva (suché, vlhčené, naklíčené), kterým budete vaše tvorečky krmit a zároveň velikost hejna, pro které bude krmítko určeno. Bez dosypávání ve správně zvoleném krmítku vydrží jídlo vašemu chovu i mnoho dní a nebude ho při tom znečišťovat.

Cov křepelek Chov křepelek
Cov křepelek Chov křepelek

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Nejhledanější